Petunya

Odamız bir adet çift kişilik bir adette tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Ayrıca uydu televizyon, klima, internet erişimi, buzdolabı ve banyo gibi özel arzularınızı karşılayacak tüm olanaklar bulunmaktadır. Odanızın bahçede size ait bir bölmesi bulunmaktadır. Kahvaltınızı arzunuza göre odanızda, bahçede yada Bistro da edebilirsiniz.

Nesil Hosting Nesil Hosting Nesil Hosting Nesil Hosting


Manolya

Odamız bir adet çift kişilik yataktan oluşmaktadır. Salon kısmı ayrı olup açılabilir koltuk sayesinde bir yada iki kişi daha misafir edilebilir. Televizyon, klima, internet erişimi, buzdolabı ve banyo gibi özel arzularınızı karşılayacak tüm olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca odanızın bahçede size ait bir bölmesi bulunmaktadır. Kahvaltınızı odanızda, bahçede ya da Bistro da edebilirsiniz.

Nesil Hosting Nesil Hosting Nesil Hosting Nesil Hosting


Mimoza

Odamız bir adet çift kişilik yataktan oluşmaktadır. Televizyon, klima, internet erişimi ve banyo gibi özel arzularınızı karşılayacak olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca odanızın bahçede size ait bir bölmesi bulunmaktadır. Kahvaltınızı tercihen odanızda, bahçede yada Bistro da edebilirsiniz.

Nesil Hosting Nesil Hosting Nesil Hosting